4.-5.kl. florbola sacensības

Šodien saulaina bija ne tikai diena bet arī emocijas pēc  florbola cīņas, kur finālā tikāmies Ezerkrastu p-skolā, lai cīnītos finālā 4.-5.klasēm florbola sacensībās ar Teikas un 85.vsk.

Sacensības bija sīvas, kā jau finālā visas konkurentes izrādīja nopietnu pretestību.Taču pēdējās spēļu minūtes laukumā mūsu meitenēm pārliecinoši iesitot vārtus 85.vsk un gūstot neizšķirtu, bija skaidrs, ka jāgaida lielākais kauss un godam nopelnītāmedaļas. Lielisks triumfs un iekļūstam Rīgas pilsētas finālsacensībās.Turēsim īkšķus jau nākampiektdien!

Mūsu skolu pārstāvēja Elīza Germova, Liene Vientiesa, Alise LocĀne, Elīza Harjo, Laila Slaide, Marta Vite, Elizabete Kļaviņa, bet mūsu vārtu mūris bija Santa Lutere. Paldies meitenēm par lielisko spēli!

Mēs ar Jums lepojamies!

Sporta sk.Linda