Ekselences balva

Apsveicam matemātikas skolotāju Sanitu Balandu ar iegūto Latvijas Universitātes Ekselences balvu. 

“Ekselences balvu” piešķir, lai izceltu un novērtētu izcilus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus. Tā ir izveidota pēc uzņēmēju iniciatīvas eksaktās izglītības stiprināšanai, lai nākotnē darba tirgū nonāktu zinoši, prasmīgi un uzņēmīgi jaunieši. Šogad balvas fināls norisinājās 19. februārī Rīgas Teikas vidusskolā, apbalvošanas ceremonija – Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā. Kopumā Ekselences balvai tikai pieteikti vairāk kā 300 pretendenti.

Finālā skolotāji (katrā jomā pieci finālisti) vadīja 20 minūšu garu mācību nodarbību, analizēja mācību situācijas, klāstīja savu izpratni par mācību priekšmeta mācīšanu, vēroja un pārdomāja citu dalībnieku sniegumu. Ceremonijā skolotājus sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, LU rektors Indriķis Muižnieks un mecenātu pārstāvji.

Pasākumu „Ekselences balva” organizēja LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un LU fondu.