Jaunumi

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā - pretendentu reģistrācija uz 1.klasi NENOTIKS.

17.novembrī, 7.-12.klašu skolēni virtuāli apmeklēja Latvijas Nacionālā teātra izrādi "Tikšanās vieta - Rīgas pilsētas II teātris". Tā bija iespēja būt par aculieciniekiem 1918.gada 18.novembra Latvijas Republikas proklamēšanas aktam un vērtēt šo notikumu klausoties dažādu personu viedokli. Pēc izrādes apmeklējuma skolēni tikās audzināšanas stundā, lai dalītos iespaidos par redzēto un pārrunātu šo svētku nozīmīgumu.

11.novembrī 11.a klase, politikas mācību stundas ietvaros, piedalījās Labklājības ministrijas organizētajā spēlē "Lielā eiroviktorīna". Rezultātā izcīnīta 1.vieta Rīgas pilsētā.Lepojamies ar jauniešu sniegumu. Paldies skolotājam par organizēšanau un sagatavošanu!

Savs raksts izšūtai villainei, savs – cimdu pārim, savs raksts dejas solim un tautas dziesmas melodijai. Rakstu raksti vijas cauri Latvijai. 1.-3.klašu skolēni domāja,veidoja un zīmēja savus rakstus Latvijai dzimšanas dienā.

Septembra izskaņā 1.-6.klašu bērniem notika pasākums "Rudentiņš bagāts vīrs". Kastaņu un zīļu krelles,krāsaino lapu apmetņi un cepures,ogu rokassprādzes un matu rotas un vēl daudz kas cits skaists un krāsains bija redzams šajā dienà. Vairākas klases bija arī parūpējušās arī par savas klases telpas rotājumu. Var teikt,ka skolā bija ienācis rudens ar visu savu krāšņumu un smaržu.

Rezultāti apskatāmi sadaļā skolēnu pašpārvalde - vēlēšanas.

Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir konkurss, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek trīs posmos. Šogad finālā, kas norisinājas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā,  piedalījās 29 jaunieši no visas Latvijas. Mūsu skolu finālā pārstāvēja 6.b klases skolnieks Kristiāns Bramanis un  ieguva trešo vietu! Lepojamies! Pateicība Kristiāna Bramaņa vecākiem un vecvecākiem par atbalstu!

Lapas