Landgraf-Ludwigs-Gymnasium ciemos Hanzas vidusskolā

No 28.septembra līdz 5.oktobrim mūsu skolā viesojās 13 skolēni un 2 skolotāji no Landgraf-Ludwigs-Gymnasium Gieβen (Vācija). Sadarbība ar šo skolu aizsākās jau 1998.gadā. Šogad apmaiņas programmā iesaistījās mūsu skolas 9. - 10.klašu skolēni un viņu ģimenes.

Viesi iepazinās ar skolu, Rīgu un Latviju. Viņiem bija iespēja klausīties RHV skolēnu sagatavotu koncertu, apskatīt skolu un piedalīties dažās mācību stundās. Viesi devās ekskursijā pa Rīgu un apskatīja citas Latvijas pilsētas.

Gan viesiem, gan mūsu skolēniem bija iespēja izmēģināt savas spējas “Gaujas stāvo krastu sajūtu parkā”, sajust vēju un baudīt pikniku pie jūras Tūjā, apmeklēt Sotnieku ģimenes uzņēmumu “Skrīveru mājas saldējums”, cept pīrāgus “Ribbes dzirnavās”.

Tomēr vislielāko prieku viesiem sagādāja sirsnīgā uzņemšana ģimenēs un šajā nedēļā tapušās draudzības. Asaras šķiroties bija apliecinājums tam, ka arī mūsu skolēnus gaida lieliska nedēļa Vācijā, jo jau nākamā gada aprīlī viņi dosies pie saviem jaunajiem draugiem un viņu ģimenēm.