Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 18. valsts olimpiāde

Apsveicam Agnesi Buli (8.c) ar iegūto 1.vietu šajā olimpiādē!!!

Liels paldies par ieguldīto darbu arī pārējām mūsu skolas 3 dalībniecēm – Madarai Zandersonei (9.b), Anetei Gūtmanei (6.a) un Renātei Balodei (6.b).

2017. gada 5. aprīlī Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (PPMF) notika Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 18.valsts olimpiāde, kuru organizēja LU PPMF sadarbībā ar Latvijas Mājturības pedagogu biedrību, Valsts izglītības satura centru un Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru. Olimpiādes 2.kārtā no mūsu skolas piedalījās 4 skolnieces, kurām uz vietas dažu stundu laikā bija jāizgatavo kabata kādam izstrādājumam, iedvesmojoties no dotā attēla un izmantojot ķēžu dūrienu.

Par balvām olimpiādes uzvarētājiem bijā gādājuši SIA "Klippan Saule", SIA "Zvaigzne ABC", SIA "Radošo darbu galerija", SIA "Livonia Print", "Pērļu lāde", AS "Rīgas Dzirnavnieks", "The Beginnigs", Dailes teātris un LU PPMF studentu pašpārvalde.