Ārpusstundu nodarbības

 

Rīgas Hanzas vidusskolas

Interešu izglītības nodarbību laiki

2019./2020. m. g.

II semestrī

  1. Mūzikas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Bērnu koris

1. – 2. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

P.13.40 -14.20

     14.30 – 15.10

Aktu zāle

Vokālais ansamblis

1. – 2. kl.

 

Sintija Kivle

C. 12.20 – 13.00

Pk. 12.20 – 13.00

211. kab.

 

Bērnu koris

 

3. – 4. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

T. 13.40 – 15.10

C. 13.40 – 14.20

Pk. 12.50 – 13.30

211. kab.

211. kab.

Aktu zāle

Vokālais

ansamblis

 

3. – 4. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

 Pk. 13.40 – 15.10

211. kab.

Zēnu koris

2. - 6. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

O. 13.40 – 15.10

C. 14.30 – 15.10

      15.20 – 16.00    

438. kab.

5. – 8. kl. meiteņu koris

5. – 8. kl.

Sintija Kivle

C. 15.30-16.50

Pk.15.30-16.50

438.kab.

Jauktais koris „Saulgrieži”

9. - 12. kl.

Ronalds Rāviņš

O. 11:10 – 11:40

     12:20 – 12:50

     15:30 – 17:10

T. 15:30 – 18:10

Aktu zāle

 

 

  1. Dejas mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

 

Tautas dejas

1. – 2. kl.

 

Edīte Dmuhovska - Grava

O. 13.40 – 14.20

C. 14.45 - 16.10

Pk. 14.45 - 16.10

 

  Aerobikas zāle

 

Tautas dejas

 

3. - 6. kl.

 

Edīte Dmuhovska - Grava

P. 14.30 – 16.00

O. 14.25 – 15.05

T. 14.30 – 16.00

 

Aerobikas zāle

 

  1. Teātra mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena , laiks

Vieta

Teātra pulciņš

1. – 2. kl.

Ilze Bodniece

T. 13.40 – 14.20

     14.25 – 15.05

231.kab.

Teātra pulciņš

3. - 4. kl.

Liene Andže - Jansone

O. 13.40 – 14.20

426.kab.

Teātra pulciņš

5. - 6. kl.

Linda Liepniece

T. 14.25 – 15.05

 

436.kab.

Dramatiskais teātris

7.-12.klase

Marta Aiše

P.15.30 – 16.50

Aktu zāle

Improvizācijas teātris

7. - 12.kl.

Aleksandrs Lange

P. 15:20 – 17:20

C. 15:20 – 17:20

Bibliotēka

Aktu zāle

 

  1. Vizuālās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Zīmēšanas pulciņš

  1. – 2. kl.

Ineta Dāboliņa

P. 13.40 – 14.20

     14.25 – 15.05

222. kab.

Zīmēšanas pulciņš

3. - 4. kl.

Ineta Dāboliņa

T. 13.40 – 14.20

     14.25 – 15.05

222. kab.

Zīmēšanas pulciņš

7. - 12.kl.

Una Daukšte

T. 15:20 – 17:20

C. 15:20 – 17:20

26 halle

 

  1. Sporta programmas

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Sporta spēles

1. - 3. kl.

Linda Grandberga

Pk. 12.30 – 14.10

       14.15 – 14.55

sporta zāle

Sporta spēles

Volejbols (m.)

 

4. - 6. kl.

 

Linda Grandberga

Pk. 14.25 – 15.05

       15.10 – 16.00

 

sporta zāle

Sporta spēles

Volejbols (z.)

 

4. - 6. kl.

Linda Grandberga

T. 13.40 – 14.20

    14.25 – 15.05

 

sporta zāle

Sporta spēles

Florbols

5. - 6. kl.

Dinija Gātere

O. 8.00 – 8.40

T. 13.40 – 14.20

 

sporta zāle

 

Sports

peldēšana

2. - 4. kl.

Oskars Sirmais

O.12.50 – 13.30

C. 8.00 – 8.40

    12.50 – 13.30

    13.40 – 14.20

Pk. 8.00 – 8.40

     12.50 – 13.30

 

baseins

Volejbols

9. - 12.kl.

Gunita Aizupiete

O.15.30 – 16.50

P. 15.30 – 16.50

Sporta halle

Basketbols

9.- 12.kl.

Edijs Šliseris

O. 15:30 – 16:50

Sporta halle

 

  1. Lietišķās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Keramika

  1. – 2. kl.

Vanda Lazuhina

T. 13.40 – 14.20

     14.25 – 15.05

204. kab.

Keramika

3.- 4. kl.

Vanda Lazuhina

P. 12.50 – 13.30

13.40 – 14.20

204. kab.

Noformēšanas pulciņš

7. - 12.kl.

Daiga Pātaga

P. 15:30 – 17:30

339.kab.

 

  1. Tehniskā jaunrade

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Datorika

 

4.– 5. kl.

Agate Cipule

C. 13.40 – 14.20

     14.25 – 15.05

Datoru klasē

 

 

  1. Jaunatnes darba programma

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Skolas muzejs

7.-12.kl.

Marta Aiše

C. 15:30 -16:50

Bibliotēka

 

  1. Literārās jaunrades programma

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Žurnālistikas pulciņš

10. - 12.kl.

Daiga Pātaga

O. 15.30-17.30

339.kab.