Sportiskākā skola un labākā sporta organizatore Rīgas Vidzemes priekšpilsētā

2016.gada 27.maijā notika gadskārtējais Rīgas vispārējās izglītības iestāžu sporta nominācijas pasākums, kurā sumināja galvaspilsētas izglītības iestāžu sporta organizatorus un skolotājus, labākās skolas par sasniegumiem Rīgas, Latvijas un starptautiskā mēroga sacensībās. Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniedza balvu nominācijā “Par mūža ieguldījumu skolu sportā”.

Rīgas Hanzas vidusskola ieguva titulu: Sportiskākā skola Vidzemes priekšpilsētā.

Sporta skolotāja Una Liepiņa tika apbalvota kā labākais skolu sporta organizators Vidzemes priekšpilsētā.

Visi RHV sporta skolotāji izsaka lielu paldies visiem skolēniem, kas aizstāvēja skolas godu futbolā, florbolā, volejbolā, basketbolā, rudens krosā, Rīgas skolēnu sporta spēlēs, olimpiskajās stafetēs un daudz citās sacensībās.