TRĪSKĀRTĒJAIS PARAOLIMPISKO SPĒĻU ČEMPIONS - AIGARS APINIS

Oktobra sākumā, noslēdzot olimpisko mēnesi, skolā viesojās trīskārtējais paraolimpisko spēļu čempions Aigars Apinis.

Uz tikšanos bija ieradušies ļoti daudzi skolēni, visi vēlējās uzdot čempionam kādu jautājumu par viņa karjeru, dzīvi pirms invaliditātes un pēc, motivāciju sportot, dzīvot un vēl daudz citu jautājumu.  Aigars Apinis labprāt atbildēja uz katru jautājumu, izteica savas domas par mūsdienu jauniešiem, viņu nevēlēšanos sportot, runāja par drošību uz ūdeņiem un citās situācijās.  Pēc sarunas katrs varēja saņemt no čempiona autogrāfu un kopā nofotografēties.  Aigars Apinis arī pasniedza diplomus un dāvanas klasēm, kas ieguva pirmās trīs vietas olimpiskajā viktorīnā. Paldies sporta skolotājai Lindai, kas noorganizēja šo tikšanos ar čempionu!