RHV SP projekts

Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvalde (RHV_SP) 2022.gada pavasarī devās uz apmācībām Siguldā, lai iepazītu projekta rakstīšanas pamatprincipus un ģenerētu idejas kopīga projekta rakstīšanā. Tika uzrakstīt projekts un tas guva apstiprinājumu.
Šajā mācību gadā septembrī un oktobrī RHV_SP īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atklātā projektu konkursa “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projekta „Programma “Kontakts” Rīgas vispārējās izglītības iestāžu pašpārvaldēs” projektu Nr. VP2022/3-25; PVM ID APS1101, lai stiprinātu pašpārvaldes kapacitāti un atpazīstamību.

Projekta ietvaros notiek aktīvs darbs pie stenda izveides, lai informētu skolēnus par pašpārvaldes īstenotajām aktivitātēm. 28.septembrī un 5.oktobrī notika aktivitāte “Vēlēšanas – atbildīga lēmumu pieņemšana”, kur 7.-11.klašu skolēni piedalījās sarunā ar bijušajiem skolēnu pašpārvalžu prezidentiem Patrīciju PaplavskuRalfu PavlovičuElizabeti Annu Vācieti un Karli Jonasu, lai sarunātos par viņu pieredzi un padomiem darbībai skolēnu pašpārvaldē, sagatavotos kandidēšanai skolēnu pašpārvaldes vēlēšanām un pieņemtu lēmumu par ko atdot savu balsi, balsojot 2022.gada skolēnu pašpārvaldes vēlēšanās.

Šīs tikšanās vainagojušās rezultātiem, jo savu dalību RHV_SP vēlēšanās pieteikušas 7 interešu grupas ar 47 kandidātiem.

Pirms vēlēšanām, projekta ietvaros, 10.oktobrī plkst. 14:20 skolas aktu zālē notiks debates “Milžu cīņas 2022”, kur kandidātiem būs jāaizstāv vēlēšanās piedāvātā programma un jāatbild uz skolēnu sagatavotiem jautājumiem. 

RHV_SP vēlēšanas notiks 12.oktobrī no plkst. 9:30 – 14:20. Par vēlēšanām skolēniem informācija tiks sūtīta e-klasē. 

Seko līdzi pašpārvaldes aktualitātēm RHV SP facebook un instagram kontos.

Dalīties

Citas ziņas