Lepojamies

Lepojamies ar mūsu skolas 12.klases skolēna Artūra Haritonova sasniegumu, absolvējot Junior Achievement Latvia Līdera programmu.

Priecājamies, ka mūsu skolēni uzņemas iniciatīvu, pieņem atbildīgus lēmumus un izaicinājumus, lai attīstītu, pilnveidotu savas prasmes, kļūst par savas dzīves, sabiedrības līderiem.

Junior Achievement Latvia Līdera programma ir unikāla izglītības programma personības attīstībai un izaugsmei 16 – 20 gadīgiem jauniešiem, kuras mērķis ir veidot jauno līderu paaudzi Latvijas konkurētspējas palielināšanai. Programma viena mācību gada ietvaros sagatavo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušas vidusskolas vecuma jauniešus no visas Latvijas. Katru gadu programmu absolvē 10 – 15 jauno līderu.

Pieteikšanās jaunajam Līderu programmas iesaukumam sāksies no 18. septembra.

Foto no JAL Latvia

Dalīties

Citas ziņas