MOT mūsu skolā

Kopš 2020.gada septembra mūsu skola aktīvi iesaistījusies MOT organizācijā, lai stiprinātu jauniešos pārliecību un veicinātu savstarpējo sapratni, kā arī novērstu atstumtību, stiprinot savstarpējās attiecības klasē.   

Šajā mācību gadā mūsu skolā MOT programma tiek īstenota visās 7, 8, 9.klasēs un no oktobra 10.klasēs. Ir notikušas pirmās nodarbības kurās skolēni ir satikušies ar MOT treneriem, kuri brīvprātīgi darbojas klasēs izmantojot aktivitātes, uzdevumus, stāstus, ilustrācijas, lai runātu par trīs dzīvei nozīmīgām drosmēm – Drosmi dzīvot, Drosmi rūpēties un drosmi pateikt nē. Nodarbībās , kurās jauniešos rada iedvesmu un pārliecību kļūt labākiem klases kultūras un savas dzīves veidotājiem rada ir gan laiks pārdomām, gan sarunām un aktivitātēm.

Mūsu skola ir ieviesusi jaunu tradīciju MOT programmā “MOT klases vakaru”, kad jauniešiem ir iespēja kopīgi atpūsties, satikties ar dažādiem cilvēkiem, klausīties pieredzes stāstos, izdejoties un stiprināt pārliecību, ka katrs pats esam savas dzīves veidotāji.

29.augusta MOT brīvprātīgo saietā, saņēmām balvu. Vienu saņēma MOT programmas koordinatore, sociālā pedagoģe Laila Šķudīte. Mums tika vēl viena balva “Aktīvākā MOT skolas sociālajos mēdijos 2022./2023.m.g.”saņēma skola par MOT tēla veidošanu sociālajos mēdijos, iniciatīvu rīkot MOT klases vakaru, to atspoguļojot un MOT vērtību un principu iedzīvināšanu skolā.  Apsveicam koordinatori un MOT trenerus Kasparu Brūveli, Aleksandru Langi, Lailu Šķudīti, Lauru Pļavnieci, Maiju Bitenieci, Daci Raipali par paveikto.

Šogad brīvprātīgo pulkam mūsu skolā pievienojās arī Lelde Brakmane un Inga Sidorčika- Boboviča, kuras ir ne tikai tikušas ar savām klasēm, bet arī ar MOT stātu iepazīstinājušas vecākus.

Esam pateicīgi, ka varam būt šajā programmā, lepojamies ar savu treneru veikumu un ticam, ka mūsu skolēniem šīs nodarbības veido, stiprina un rada drosmi dzīvot, drosmi rūpēties un drosmi pateikt nē.

Vairāk par MOT šeit: https://mot.lv/par-mot/

Dalīties

Citas ziņas