Skolēnu pašpārvaldes vēlēšanas

Septembris tradicionāli mūsu skolā ir laiks, kad skolēni diskutē, vērtē un izvēlas savu pārstāvi – Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes (RHVSP) komandu. Ik gadu skolēni tiek iepazīstināti ar pašpārvaldes darbības principiem, uzdevumiem un ievēlēšanas kārtību. Septembra laikā skolēni veido savu interešu grupu skolēnu pārstāvniecībai, izstrādā programmu, kuru vēlas īstenot gada laikā un aizstāv to priekšvēlēšanu debatēs.  Rezultātā šajā gadā vēlēšanās kandidēja divas skolēnu interešu grupas “HMK” un Augšup”, kurās pārstāvēti skolēni no dažādām klasēm. Priecājamies, ka 10.klašu skolēni aktīvi iesaistās skolas procesos.

2.oktobrī skolas bibliotēkā abas interešu grupas “HMS” un  “Augšup” tikās ar skolēniem un iepazīstināja klātesošos ar savu piedāvājumu RHVSP vēlēšanām un nākošajam gadam.  Skolēnu pašpārvaldes vadītājs Aleksandrs Lange uzdeva jautājumus par to kādu redz Rīgas Hanzas vidusskolu, kāds ir ideālais skolēns , par interešu grupas nosaukumu, piedāvājumu, skolēnu atbalstu, sadarbību ar skolas skolotājiem, vadību. Kā arī klausītājiem bija iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

Velēšanas aizritēja 4.oktobrī, kas skolēni izdarīja savu izvēli un atdeva balsis par labāko piedāvājumu ar kuru varēja iepazīties debatēs un pie ziņojuma dēļa. Vēlēšanās piedalījās 7. un 12.klašu skolēni. Un skolotāji.

Ar vēlēšanu rezultātiem var iepazīties attēlā un pie skolas ziņojumu dēļa.

Apsveicam Nikolu Grīnšteini no 11.a klases ar rezultātiem un novēlam nezūdošu enerģiju, mērķtiecību un  radošu garu pārstāvot skolēnu intereses skolas līmenī. Kā arī katram dalībniekam nezaudēt motivāciju un ieraudzīt iespēju mācīties darot un aktīvi darbojoties, sasniedzot iecerēto.

Pirmā jaunievēlētās skolēnu pašpārvaldes sanāksme notiks 9.oktobrī plkst. 15.00, 329.kabinetā.

Atgādinām, ka skolēnu pašpārvaldē ikviens var iesaistīties kā aktīvists un ierosināt savas idejas vai piedalīties ideju risināšanā. Sekojiet līdzi RHVSP sociālajos tīklos.

Dalīties

Citas ziņas