Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!

6.februārī Mazajā Ģildē notika svinīgs pasākums “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!”, kurā tika godināti Rīgas labākie skolēni. Skolēnus sveica un pateicības rakstus pasniedza Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Ratnieks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina, Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta (IKSD) direktora p.i. Ivars Balamovskis un IKSD Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa.

Sparp labākajiem Rīgas skolēniem arī mūsu skolas 11.a klases skolniece Nikola Grīnšteine, kura saņēma Rīgas domes pateicības rakstu par būtisku ieguldījumu skolas attīstībā un skolas tēla popularizēšanā.

Nikola ne tikai labi mācās, bet arī otro gadu ir Rīgas Hanzas vidusskolas skolēnu pašpārvalde prezidente, īsteno dažādus projektus, organizē pasākumus, vada skolēnu mācību uzņēmumu “Niil”.

Lepojamies!

Pasākums “Rīgas skolēns 2023. Mēs lepojamies!” notika pirmo reizi, un ikvienai Rīgas pašvaldības skolai bija iespēja izvirzīt vienu skolēnu, kura sasniegtais un paveiktais personīgā izaugsmē un skolas attīstībā būtu novērtējams ar pašvaldības apbalvojumu.

Svinīgās skolēnu godināšanas mērķis ir veicināt skolēnu mācīšanās motivāciju un mērķtiecīgu izaugsmi, sekmēt kvalitatīvu zināšanu un prasmju apguvi, sadarbību un konkurētspēju, kā arī attīstīt skolēnu radošās un mākslinieciskās spējas un atbalstīt izglītojamo pilsonisko līdzdalību un iesaistīšanos ārpusstundu aktivitātēs.

Dalīties

Citas ziņas