10.klašu uzņemšanas soļi

2., 3. jūlijs plkst. 9.00- 13.00Klātienē skolā iesniedz pretendenta pieteikumu, uzrādot apliecību par pamatizglītību, saņem kodu. Pieteikuma veidlapa skolas mājas lapā.
3. jūlijs pēc plkst. 15.00Skolas mājas lapā publicēts ieteikšanai uzņemto skolēnu un kandidātu kodi.
4., 5. jūlijs plkst. 9.00-13.00Iesniedz visus dokumentus. Atteikumus sūtīt uz hvs@riga.lv
5. jūlijs pēc plkst.13.00Skolas mājas lapā publicēti to kandidātu kodi, kuri tiks uzņemti brīvajās vietās.
Šobrīd nav brīvu vietu 10.klasēs.
8. jūlijs – 12.jūlijsTelefoniski tiks aicināti skolēni, ja atbrīvosies vietas uzņemto skolēnu sarakstos.
  • Ja Tev ir labas sekmes, bet netiki pirmajā kārtā, tomēr ļoti vēlies mācīties Rīgas Hanzas vidusskolā, viss turpinās! Pēc iepriekšējo gadu uzņemšanas pieredzes zinām, ka pretendenti pieteikušies vairākās skolās un uzņemto sarakstos atbrīvojas vietas, uzņemam daudz rezervistu!
  • Aicinām tos pretendentus, kuri izvēlas citu skolu, sūtīt informāciju uz e-pastu hvs@riga.lv un atsaukt savu kandidatūru, lai dotu vietu citiem.

Dalīties

Citas ziņas