Brīvības svētki

Trīs zvaigznes debesīs mums mirdz, divas krāsas karogā,

Trīs vārdi lūgsnā mums skan, Dievs svēti Latviju!

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā skolā tika klāts balts galdauts, lai kopā svinētu BRĪVĪBU! Skolēni pulcējās audzināšanas stundā, lai pārrunātu LR Neatkarības atjaunošanas dienas nozīmi, pēc tās devās uz skolas sporta halli, kur projekta Latvijas skolas soma ietvaros svinētu svētkus kopā ar X faktora uzvarētāju  Grētu Grantiņu un Justu Sirmo.

Skolēni klausījās muzikālu koncertstāstu par Tautas atmodu un dziesmoto revolūciju "Daudz laimes, Latvija!". Koncerts sākās ar kopīgu himnas dziedāšanu un 8.klašu skolnieces Esteres un Alises dzejas izpildījumu, kam sekoja koncerts.  Koncerta laikā  skolēni ne tikai klausījās Jāņa Šipkēvica, Prāta Vētras, Tautumeitu mūziku, bet arī caur mūziķu stāstījumu iepazina Latvijas vēsturē nozīmīgus notikumus.

Paldies skolotājiem -  Aleksandram Langem un Agnesei Eriņai par organizēšanu, Esterei un Alisei par lielisku dzejas izpildījumu, māksliniekiem par svētku radīšanu.

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー