Jaunumi

“Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv līdz 25. augustam. “Skolēna karte” ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē. Jauna “Skolēna karte” jāsaņem tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati. Ja “Skolēna karte” portālā www.eriga.lv tiks noformēta līdz 25. augustam, to jau no 1. septembra varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Aizpildot pieteikumu “Skolēna kartes” izgatavošanai portālā www.eriga.lv, dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, “Rīgas satiksme” izgatavotās “Skolēnu kartes” nogādās attiecīgajās skolās.

Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “TALANTU KALVE” sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību laika posmā no 2022.gada februāra līdz 2022.gada maijam īstenoja projektu DZĪVOT ZAĻI!”, kura ietvaros 23 Rīgas Hanzas vidusskolas 8.klases jauniešiem bija iespēja piedalīties nodarbībās, lai veidotu izpratni par savu potenciālu, īpašībām un talantiem, pozitīvu pašvērtējumu, kā arī attīstītu mērķtiecību un radošo domāšanu, pilnveidotu sadarbības un komunikācijas prasmes, paaugstinātu pašapziņu, līdz ar to arī gūtu motivāciju m

Rīgas Hanzas vidusskolas audzēknes Madara Evelīna Ieviņa no 9.b klases un Lāsma Patrīcija Brasliņa 
no 10.b klases guvušas panākumsu Čehijas starptautiskajā bērnu mākslas konkursā izstādē LIDICE 2022, 
kas notiek 50. reizi. 
Madara Evelīna Ieviņa ieguva medaļu “Lidices roze” un Lāsma Patrīcija Brasliņa ieguva goda rakstu. 
Paldies par neatlaidību un uzņēmību, lai sasniegtu izcilus rezultātus!

Konkursa tēma MUZEJS. Konkursā piedalījās 573 darbi no Latvijas. Kopā tika iesūtīti 14527 darbi 
no 727 pasaules valstīm. 
Paldies skolotājai Unai Daukštei par skolēnu sagatavošanu konkursam!
 

Reģistrēšanās mācībām 10.klasē Rīgas Hanzas vidusskolā 2022./2023.m.g.

Piedāvājam mācības programmā "Humanitārās zinātnes un kultūra”, "Matemātika un dabaszinības" vai “Vispārizglītojošais”, kur varēsi atbilstoši programmai izvēlēties dažādus padziļinātos priekšmetus, apgūt specializēto priekšmetu, izstrādāt projekta darbu, veidot skolēnu mācību uzņēmumu, darboties skolēnu pašpārvaldē, improvizācijas teātrī , drāmas teātrī, korī, sportot un daudz citas lietas. Kā iestāties? 

Reģistrējies mācībām Rīgas Hanzas vidusskolas 10.klasē 2022./2023.m.g.  līdz 15.jūnijam (ieskaitot) , aizpildot anketu šeit: https://forms.gle/ZidNLgSWAdbxL1T47
 
Pēc reģistrēšanās līdz 17.jūnijam, darba dienās no plkst 9:00 līdz 14:00 skolas 102.kabinetā,  iesniedz visus nepieciešamos dokumentus.  
 
Iesniedzamie dokumenti:
  • vecāku iesniegums,

  • apliecības par pamatizglītību kopija, uzrādot oriģinālu,

  • sekmju izraksta kopija, uzrādot oriģinālu,

  • skolēna iestājpārbaudījuma koda lapiņas kopija, uzrādot oriģinālu,

  • skolēna medicīnas karte (tā, kas glabājas skolā pie medicīnas māsas).

Pretendentu saraksts (koda numuri) tiks publicēts skolas mājas lapā 16.jūnijā
 
Uzņemšanas kārtību un mācību programmas skati skolas mājas lapā sadaļā Skolas dokumenti.
 
 
Vēlies iepazīt skolu?  Dodies ekskursijā, apskatot video : https://www.youtube.com/watch?v=y58g0Ul_F8Q
 

Cik daudz gaismas uz ceļa, pa kuru mums jāiet…

Iesim saņemt un starot, un dot!

/O.Vācietis/

13.maijā 12.klasēm un 20.maijā 9.klasēm  skanēja pēdējais zvans uz pēdējo mācību stundu, kas bija klases stunda. 

12.klases tradicionāli devās pakaļ savai klases audzinātājai, devās tradicionālajā svētku gājienā apkārt skolai, baudīja 11. un 1. klašu skolēnu sagatavotu sveicienu skolas aktu zālē, piedalījās pēdējā klases stundā un par piemiņu iestādīja rozes skolas dārzā. skolas darzā un Savukārt 9.klašu skolēni, aktu zālē saņēma sveicienu no 8.klašu skolēniem, stādīja rozi skolas dārzā un piedalījās pēdējā klases stundā, pamatskolā.

Lai izdodas sasniegt mērķus eksāmenos!

Klašu audzinātājiem par sniegumu klases audzināšanā, 11., 1. un 12.klašu skolotājiem un skolēniem par sagatavotajiem sveicieniem.

 

Informējam, ka RD IKSD mājas lapā ir publicēta informācija par pieteikšanos apvienotajam  iestājpārbaudījumam skolēnu uzņemšanai 10.klasēs 2022./2023.gadā.

 

https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba?target=news_item&news_item=pieteiksanas-vienotam-iestajparbaudijumam-rigas-vidusskolu-un-valsts-gimnaziju-10-klase-9214

Sadaļā  “PAPILDU INFORMĀCIJA” ir ievietota informācija par apvienotā iestājpārbaudījuma organizēšanu. Norādām, ka informācija tiek papildināta!

 

Sagaidot Eiropas dienu par tradīciju kļuvusi Eiropas eksāmenu pildīšana. Gatavojoties Eiropas eksāmenam, skolēni veidoja durvju stendus un prezentācijas, kur prezentēja kādu no 27 Eiropas Savienības dalīvalstīm. Pēc tam pildot eksāmenu lika lietā savas zināšanas.

Rezultātā skola iekļuvusi aktīvāko skolu TOP 30 sarakstā, Roberts Zvaigzne no 6.b klases iekļuva aktīvāko Top 20 skolēnu sarakstā 4.-6.klašu grupā, Elizabete, no 5.a klases un Beatrise Sofija no 11.a klases labāko skolēnu izlozē ieguvušas balvas. 

Lepojamies ar visiem skolēniem, kuri piedalījās un skolotājiem, kuri sagatavo.

No 10. līdz 12.maijam Rīgā, Grīziņkalnā, norisinājās Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departamenta rīkotās 24. Rīgas Skolēnu sporta spēles. Arī mūsu skolēni piedalījās un guva izcilus rezultātus. 

Ielu futbolā 3x3 skolas komanda ''2010. gadu un jaunāku'' grupā izcīnīja 1. vietu starp visām skolām.  Malači puiši.  Paldies komandas pārstāvjiem -  5. a klases skolēniem Oskaram Leščinskim, Rodrigo Laimiņam un Matīsam Mičulim no 5.b klases. Lepojamies!

Kā arī 7.klašu puišu komanda  - Kristiāns Bramanis, Kristers Obuks,  Toms Vavilovs un Miks Biezais ieguva Zelta medaļas! 

Liels paldies sporta skolotājai Dinijai Gāterei un Gunitai Aizupietei par skolēnu sagatvošanu un motivēšnu. 

Eiropas dienā, 9.maija pēcpusdienā 7.-8.klašu skolēni sapulcējās skolas aktu zālē lai piedalītos spēlē "Es un Eiropas savienība", kur caur ātrajiem jautājumiem, kartes uzdevumiem un erudīcijas jautājumiem parādītu savas zināšanas par Eiropas savienības vēsturi, darbības principiem un to sasaisti ar ikdienas dzīvi.

Sīvā cīņā, kura noslēdzās ar papildu raundu, 1.vietu ieguva  8.a klasei, 2.vietu - 8.d klasei, 3.vietu - 7.b un 7.d klasei.

Paldies skolēniem par piedalīšanos, azartu un svētku atmosfēru!

Paldies sociālo zinību skolotājam Aleksandram Langem par aktivitātes īstenošanu un klašu audzinātājiem par skolēnu sagatavošanu.

Trīs zvaigznes debesīs mums mirdz, divas krāsas karogā,

Trīs vārdi lūgsnā mums skan, Dievs svēti Latviju!

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā skolā tika klāts balts galdauts, lai kopā svinētu BRĪVĪBU! Skolēni pulcējās audzināšanas stundā, lai pārrunātu LR Neatkarības atjaunošanas dienas nozīmi, pēc tās devās uz skolas sporta halli, kur projekta Latvijas skolas soma ietvaros svinētu svētkus kopā ar X faktora uzvarētāju  Grētu Grantiņu un Justu Sirmo.

Skolēni klausījās muzikālu koncertstāstu par Tautas atmodu un dziesmoto revolūciju "Daudz laimes, Latvija!". Koncerts sākās ar kopīgu himnas dziedāšanu un 8.klašu skolnieces Esteres un Alises dzejas izpildījumu, kam sekoja koncerts.  Koncerta laikā  skolēni ne tikai klausījās Jāņa Šipkēvica, Prāta Vētras, Tautumeitu mūziku, bet arī caur mūziķu stāstījumu iepazina Latvijas vēsturē nozīmīgus notikumus.

Paldies skolotājiem -  Aleksandram Langem un Agnesei Eriņai par organizēšanu, Esterei un Alisei par lielisku dzejas izpildījumu, māksliniekiem par svētku radīšanu.

 

Lapas

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー