Jaunumi

Informējam, ka RD IKSD mājas lapā ir publicēta informācija par pieteikšanos apvienotajam  iestājpārbaudījumam skolēnu uzņemšanai 10.klasēs 2022./2023.gadā.

Sadaļā  “PAPILDU INFORMĀCIJA” ir ievietota informācija par apvienotā iestājpārbaudījuma organizēšanu. Norādām, ka informācija tiek papildināta!

Sagaidot Eiropas dienu par tradīciju kļuvusi Eiropas eksāmenu pildīšana. Gatavojoties Eiropas eksāmenam, skolēni veidoja durvju stendus un prezentācijas, kur prezentēja kādu no 27 Eiropas Savienības dalīvalstīm. Pēc tam pildot eksāmenu lika lietā savas zināšanas.

Rezultātā skola iekļuvusi aktīvāko skolu TOP 30 sarakstā, Roberts Zvaigzne no 6.b klases iekļuva aktīvāko Top 20 skolēnu sarakstā 4.-6.klašu grupā, Elizabete, no 5.a klases un Beatrise Sofija no 11.a klases labāko skolēnu izlozē ieguvušas balvas.

Lepojamies ar visiem skolēniem, kuri piedalījās un skolotājiem, kuri sagatavo.

No 10. līdz 12.maijam Rīgā, Grīziņkalnā, norisinājās Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departamenta rīkotās 24. Rīgas Skolēnu sporta spēles. Arī mūsu skolēni piedalījās un guva izcilus rezultātus.

Ielu futbolā 3x3 skolas komanda ''2010. gadu un jaunāku'' grupā izcīnīja 1. vietu starp visām skolām.  Malači puiši.  Paldies komandas pārstāvjiem -  5. a klases skolēniem Oskaram Leščinskim, Rodrigo Laimiņam un Matīsam Mičulim no 5.b klases. Lepojamies!

Kā arī 7.klašu puišu komanda  - Kristiāns Bramanis, Kristers Obuks,  Toms Vavilovs un Miks Biezais ieguva Zelta medaļas!

Liels paldies sporta skolotājai Dinijai Gāterei un Gunitai Aizupietei par skolēnu sagatvošanu un motivēšnu.

Eiropas dienā, 9.maija pēcpusdienā 7.-8.klašu skolēni sapulcējās skolas aktu zālē lai piedalītos spēlē "Es un Eiropas savienība", kur caur ātrajiem jautājumiem, kartes uzdevumiem un erudīcijas jautājumiem parādītu savas zināšanas par Eiropas savienības vēsturi, darbības principiem un to sasaisti ar ikdienas dzīvi.

Sīvā cīņā, kura noslēdzās ar papildu raundu, 1.vietu ieguva  8.a klasei, 2.vietu - 8.d klasei, 3.vietu - 7.b un 7.d klasei.

Paldies skolēniem par piedalīšanos, azartu un svētku atmosfēru!

Paldies sociālo zinību skolotājam Aleksandram Langem par aktivitātes īstenošanu un klašu audzinātājiem par skolēnu sagatavošanu.

Trīs zvaigznes debesīs mums mirdz, divas krāsas karogā,

Trīs vārdi lūgsnā mums skan, Dievs svēti Latviju!

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā skolā tika klāts balts galdauts, lai kopā svinētu BRĪVĪBU! Skolēni pulcējās audzināšanas stundā, lai pārrunātu LR Neatkarības atjaunošanas dienas nozīmi, pēc tās devās uz skolas sporta halli, kur projekta Latvijas skolas soma ietvaros svinētu svētkus kopā ar X faktora uzvarētāju  Grētu Grantiņu un Justu Sirmo.

Skolēni klausījās muzikālu koncertstāstu par Tautas atmodu un dziesmoto revolūciju "Daudz laimes, Latvija!". Koncerts sākās ar kopīgu himnas dziedāšanu un 8.klašu skolnieces Esteres un Alises dzejas izpildījumu, kam sekoja koncerts.  Koncerta laikā  skolēni ne tikai klausījās Jāņa Šipkēvica, Prāta Vētras, Tautumeitu mūziku, bet arī caur mūziķu stāstījumu iepazina Latvijas vēsturē nozīmīgus notikumus.

Paldies skolotājiem -  Aleksandram Langem un Agnesei Eriņai par organizēšanu, Esterei un Alisei par lielisku dzejas izpildījumu, māksliniekiem par svētku radīšanu.

Paldies skolotājai Baiba Apsītei, Ilzei Bodniecei un Gunai Vanagai par skolēnu sagatavošanu.

Šodien dienas pirmajā daļā 1.-6.klašu un 7.-12.klašu skolēni pulcējās skolas sporta hallē, lai piedalītos Vislatvijas rīta vingrošanā, ar kuru noslēdza olimpisko mēnesi.
Skolēni izpildīja vingrojumus grupas Citi zēni izpildītās dziesmas "Limuzīns un krīta" pavadījumā. Paldies sporta skolotājiem par vingrojuma apgūšanu un aktivitātes organizēšanu. Paldies skolēniem par aktīvu līdzdalību.

Lapas

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー