Skolotāji

Skolotājs

Priekšmets

Klašu grupa

Audzināmā klase

Telpa

Aigare Laine

Logopēds, latviešu val.

1.-6.klase

 

221

Aiše Marta

Franču val., teātra māksla, teātris un drāma

6.-12.klase

 

124/ 332

Aizupiete Gunita

Sports un veselība

7.-12.klase

9.d

Sp.h.

Almanis-Palmbahs Jānis

Interešu izglītība, vsk. koris

10.-12.kl.

 

 

Andže – Jansone Liene

Latviešu valoda

1.-6.klase

 

429

Apsīte Baiba

Matemātika

1.-6.klase

1.c

226

Balanda Sanita

Matemātika

7.-12.klase

9.a

328/ 327

Barvika Antra

Matemātika

9.-12.klase

 

337

Bauerniece Dace

Sākumskola

1.-6.klase

2.c

206

Behmane Zane

Vācu valoda

7.-12.klase

8.b

23H/ 27H

Bērziņa Agate

Sākumskola

1.-6.klase

 

424

Biteniece Maija

Dizains un tehnoloģijas, digitālais dizains

5.-12.klase

8.c

411/ 401

Bočkāne-Lendzova Elena

Angļu valoda

7.-12.klase

11.b

310/ 332

Bodniece Ilze

Matemātika

1.-6.klase

2.a

226

Bondareva Linda Estere

Ģeogrāfija

7.-12.klase

 

303/ 301

Brakmane Lelde

Matemātika

8.klase

 

325/ 327

Cipule Agate

Sākumskola

1.-6.klase

 

429

Cirvele Maija

Dizains un tehnoloģijas

7.-9.klase

D

 

Dāboliņa Ineta

Sākumskola

1.-6.klase

3.b

221

Daukšte Una

Kultūras pamati, kultūra un māksla I, vizuālā māksla

7.-12.klase

12.a

311/ 312

Erģe Marta

Matemātika

7.-12.klase

 

 

Eriņa Agnese

Sākumskola

1.-6.klase

1.b

221

Galvāne Zanda

Datorika

7.-12.klase

 

126/ 401

Gātere Dinija

Sports un veselība, peldēšana

1.-6.klase

 

peldb.

Gobiņa Krista Paula

Angļu valoda

7.-9.klase

 

309/

Grīnberga Diana

Sākumskola

1.-6.klase

3.c

226

Grandberga Linda

Sports un veselība, peldēšana

1.-6.klase

 

Sp.h.

Gruntmane Gita

Sākumskola

1.-6.klase

1.a

201

Gulbe Evija

Latviešu val., interešu izglītība (teātris)

1.-6.klase

 

 

Gulbis Toms

Latvijas un pasaules vēsture, vēsture un sociālās zinātnes

7.-12.klase

12.b

304/ 27H

Jakovļeva Jeļena

Angļu val.

1.-6.klase

 

201

Jansone Elīna

Bibliotekāre

 

 

Bibl.

Jansone Linda

Pag.d.grupas pedagogs

1.-6.klase

 

227

Kalniņš Austris

Koncertmeisatrs

 

 

 

Kalve Zane

Pag.d.grupas pedagogs

1.-6.klase

 

 

Kazaka Viktorija

Krievu valoda

4.-9.klase

 

301

Kļosova Tīna

Angļu valoda

7.-12.klase

9.c

339/ 332

Koškina-Dika Līga

Matemātika

7.-12.klase

7.a

322/ 301

Kunce Irina

Koncertmeistars

 

 

 

Kuprijenko Nikolajs

Krievu valoda

7.-12.klase

 

20H/27H

Lange Aleksandrs

Sociālās zinības, vēsture un sociālās zinātnes

7.-12.klase

8.a

329/ 108

Lapiņa Anna Helēna

Latviešu valoda

1.-6.klase

 

 

Lazuhina Vanda

Sākumskola

1.-6.klase

3.a

206

Ledaka Patrīcija

Dizains un tehnoloģijas, digitālais dizains

7.-12.klase

 

409/ 401

Liepiņa Inta

Fizika

10.-12.klase

 

323/ 321

Liepiņa Una

Sports un veselība

7.-12.klase

11.a

Sp.h.

Līce Elita

Latviešu valoda

7.-12.klase

 

308/ 101

Puķe Justs Adrians

Latviešu valoda

8.klase

 

305

Rapa Renārs

Angļu valoda

1.-6.klase

 

424

Rostoka Ieva

Dabaszinības, sociālās zinības

1.-6.klase

2.b

206

Sadovska Māra

Spec.pedagogs

 

 

115

Samīte Sintija

Sākumskola

1.-6.klase

 

203

Selepa Amanda

Angļu valoda

7.-9.klase

 

26H/ 312

Sētiņa Ilze

Vēsture un sociālās zinātnes, uzņēmējdarbības pamati

10.-12.klase

10.a

337/ 110

Sirmais Mārtiņš Oskars

Sports un veselība, peldēšana

1.-6.klase

 

peldb.

Spriņģis Māris

Fizika

8.-9.klase

 

323

Stankēviča Asja

Krievu val.

7.-12.klase

9.b

111/ 301

Šenberga Inese

Mūzika

7.-12.klase

 

438/ 401

Šeņavska Olita

Angļu valoda

1.-6.klase

 

424

Šķestere Marija Marika

Ķīmija

7.-12.klase

7.b

331

Šlesers Edijs

Interešu izglīt.skolot., sports

 

 

 

Šminiņa Liene

Bioloģija

7.-12.klase

8.d

324/ 326

Štikāne Inta

Matemātika

7.-9.klase

D

 

Trijēce Līva

Latviešu val.

7.-9.klase

10.b

338/ 312

Tumšā Kitija Justīne

Latviešu valoda

7.-12.klase

7.c

308/ 312

Vanaga Guna

Sākumskola

1.-6.klase

 

 

Varsegova Elīna

Mūzika

1.-6.klase

 

 

Vestfāle Arta

Pag.d.gr. pedagogs

1.-6.klase

 

 

Vilipsone Antra

Dizains un tehnoloģijas, vizuālā māksla

1.-6.klase

 

 

Dalīties

Stundas un starpbrīži

Stunda Laiks

1.

8:00 – 8:40

Starpbrīdis
8:40 – 8:50

2.

8:50 – 9:30

Starpbrīdis
9:30 – 9:40

3.

9:40 – 10:20

Starpbrīdis
10:20 – 10:30

4.

10:30 – 11:10

Starpbrīdis
11:10 – 11:30

5.

11:30 – 12:10

Starpbrīdis
12:10 – 12:30

6.

12:30 – 13:10

Starpbrīdis
13:10 – 13:30

7.

13:30 – 14:10

Starpbrīdis
14:10 – 14:20

8.

14:20 – 15:00

Notikumu un pasākumu kalendārs

28/01/2023
  • RHV IT Teātra sporta sadraudzības turnīrs.

    28/01/2023  11:00 - 16:20

30/01/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

31/01/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

  • Vecāku diena 4.-12.klasēm. Iespēja tikties ar priekšmeta skolotājiem un klašu audzinātājiem.

    31/01/2023  17:00 - 19:00

  • 9.klašu vecāku sapulce skolas aktu zālē.

    31/01/2023  18:00 - 18:50

  • Vecāku domes sanāksme. Skolas aktu zālē.

    31/01/2023  19:00 - 20:00

01/02/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

  • Topošo pirmklasnieku iepazīšanās ar skolu.

    01/02/2023  15:00 - 16:00

02/02/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

  • 11.a klase apmeklē STŪRA MĀJU Brīvības ielā 61

    02/02/2023  13:00 - 14:20

03/02/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

04/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

05/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

06/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

07/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

08/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

09/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

10/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

11/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

12/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

13/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

14/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

15/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

16/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

17/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

18/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

19/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

20/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

21/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

22/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

23/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

24/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

25/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

26/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

27/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023