PROJEKTA "SPORTO VISA KLASE" ATKLĀŠANA

Piektdien, 24.oktobrī, Rīgas Hanzas vidusskolā svinīgā pasākumā, piedaloties 3.a klases skolēniem un Olimpiskās medaļas ieguvējam - pludmales volejbolistam Mārtiņam Pļaviņam, sporta skolotājai Lindai Granbergai, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāram Žoržam Tikmeram, un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniecei Dinai Vīksnai, tika atklāts LOK īstenotais projekts "Sporto visa klase."

3.a klase demonstrēja ierindas mācības elementus mūzikas pavadībā, rādīja kā prot veikt dažādus basketbola, volejbola, galda tenisa un badmintona vingrinājumus. Tāpat visi 3.a klases skolēni aplieicnāja, ka ir gatavi godprātīgi un ar augstu atbildības sajūtu piedalīties šajā projektā.

Rīgas Hanzas vidusskolas 3.a klases skolēni ir vieni no sešu Latvijas pilsētu skolu audzēkņiem, kuri ir iesaistījušies projektā "Sporto visa klase". Projekts paredz iesaistīto skolu 3.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu trīs fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā.

Projektu organizē LOK sadarbībā ar "Olimpisko solidaritāti", Latvijas Futbola federāciju, Ventspils, Jelgavas, Liepājas, Valmieras, Daugavpils un Rīgas pilsētu domēm, to atbalsta LOK ģenerālsponsors - "Latvijas Mobilais telefons" un projekta informatīvie partneri - izdevniecība "Latvijas Avīze" un mediju grupa "Modern Times Group" - televīzijas kanāls "LNT", radiostacija "Star FM" un interneta portāls "skaties.lv".

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー