RHVSP RSD olimpiskajās spēlēs

29. novembrī Jauniešu centrā „Kaņieris” norisinājās Rīgas Skolēnu domes Olimpiskās spēles. No skolēnu pašpārvaldes bija jāpiedalās četriem pārstāvjiem, kas no mūsu skolas bija Anastasija Galkina, Kristofers Lasmanis, Miks Podnieks un  Dagnija Petrova. Liels  pārsteigums bija tad, kad, konkursam vēl nesākoties, mūsu komandu sadalīja uz pusēm – Anastasiju ar Kristoferu un Dagniju ar Miku. Abus pārus pievienoja citas komandas pāriem, līdz ar to ieguvām arī jaunu nosaukumu, mūsu komandu sauca „Kabači”.

                                     Tā bija visnotaļ aizraujoši pavadīta sestdiena, jo pilnveidojām tādas prasmes kā līdzsvaru, uzticību otram, pārvietojoties sasietām kājām un aizsietām acīm, zīmju valodu, erudīciju, pildot testu par veselīgu dzīvesveidu un Olimpiskajām sporta spēlēm, kā arī veiklību un radošumu, spēlējot dvieļu volejbolu un veidojot savas komandas plakātu. Starp šiem uzdevumiem varējām atpūsties, dzerot tēju un spēlējot dažādas spēles – galda hokeju, futbolu, novusu. Par katru izpildītu uzdevumu mums piešķīra kādu augli, kas bija jāglabā līdz pat uzdevuma beigām, kad savāktie augļi pārtapa augļu – jogurta salātos, kas kļuva par lielisku saldo ēdienu  pusdienām.

                                   Rezultātā RHVSP ieguvām pirmo vietu! Ieguvām „zelta medaļas”, diplomus, balvas no sponsoriem, hokeja biļetes un atmiņā paliekošas emocijas.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー