SAULES MUZEJA KONKURSS „MANA LATVIJAS SAULE”

4.a klase piedalījās konkursā „ MANA LATVIJAS SAULE”, ko rīko Saules muzejs.

Tika nopirkta pašsacietējošā masa, no kuras skolēni gatavoja savu saulīti konkursam. Palīdzēja gan klases audzinātāja, gan vizuālās mākslas skolotāja. Skolēni izveidoja saulīti, pa vidu no bumbiņām izveidoja auseklīti, kas arī saskan ar klases noformējumu. Lai izgatavotu bumbiņas, bija nepieciešams pietiekami ilgs laiks.

Kad masa bija sacietējusi, to pārklāja ar dzelteno krāsu, bet auseklīti izkrāsoja sarkanā un baltā krāsā. Darbiņš iznāca interesants.

Tad, kad domājām, kā nogādāt saulīti muzejā, sapratām, ka ar sabiedrisko transportu vest nevar, jo tur kāds var sabojāt trauslo darbiņu, jo klasē jau nolūza viens saules stariņš, kas tika veikmīgi pielīmēts atpakaļ.

Tā klases audzinātāja nogādāja veiksmīgi darbu muzejā. Lai gan klase konkursā neuzvarēja, tomēr darbs ir tik labs, ka tika lūgts, vai var to paturēt muzejā, ko arī atļāvām.

Paldies 4.a klases bērniem par piedalīšanos! Tagad tikai jādodas uz muzeju pakaļ pārsteiguma balvai!

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー