Ārpusstundu nodarbības skolēniem

Rīgas Hanzas vidusskolas

Interešu izglītības nodarbību laiki

2022./2023 m. g.

II semestrī

 

Mūzikas programma

 

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Bērnu koris

1.-2.kl.

Linda Jansone

Pirmdiena 12:40-14:40

Aktu zāle

Vokālais ansamblis

1.-2.kl.

Gerda Griķe

Pirmdiena 13:20-14:00

Piektdiena 12:30 – 13:10

211.kab.

Bērnu koris

3.-6.kl.

Gerda Griķe

Ceturtdiena 14:10-14:50

15:00-15:40

15:50-16:30

16:35 – 17:15

Aktu zāle

211.kab.

Vokālais

ansamblis

3.-4.kl.

Gerda Griķe

Piektdiena 13:20-14:00

14:10-14:50

211.kab.

Zēnu koris

2.– 6.kl.

Gerda Griķe

Pirmdiena 14:10-14:50

15:00-15:40

15:50-16:30

16:35-17:15

Aktu zāle

211.kab.

5. – 8. kl. meiteņu koris

5. – 8. kl.

Inese Šenberga

Trešdiena 14.20-15.40 Ceturdiena 14.20-15.40

438.kab.

Jauktais koris „Saulgrieži”

9. – 12. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Otrdiena 15:00 -17:40

Piektdiena 15:00 -17:40

438.kab.

Aktu zāle

 

Dejas mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Tautas dejas

1. – 2. kl.

Agate Bērziņa

Pirmdiena 14:10-14:50

Trešdiena 13:20-14:00

14:10-14:50

Ceturtdiena 15:00-15:40

15:50-16:30

Aerobikas zāle

Tautas dejas

3. – 6. kl.

Agate Bērziņa

Pirmdiena 15:00-15:40

15:50-16:30

Trešdiena 15:00-15:40

15:50-16:30

Piektdiena 8:00 – 8:40

Aerobikas zāle

 

Teātra mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Teātra pulciņš

1. – 2. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 12:40-14:00

Aktu zāle

Teātra pulciņš

3. – 4. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 14:10-14:50

Aktu zāle

Teātra pulciņš

5. – 6. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 15:00-15:40

Aktu zāle

Dramatiskais teātris

7.-12.klase

Marta Aiše

Ceturtdiena 15:10- 17:50

Aktu zāle

Improvizācijas teātris

7. – 12.kl.

Aleksandrs Lange

Pirmdiena 15:10 – 17:10 Trešdiena 15:10 – 17:10

Aktu zāle

 

Vizuālās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Zīmēšanas pulciņš

1.– 2. kl.

Ineta Dāboliņa

Ceturtdiena 13:20-14:00

14:10-14:50

222.kab.

Zīmēšanas pulciņš

3. – 4. kl.

Ineta Dāboliņa

Trešdiena 13:20-14:00

14:10-14:50

222.kab.

Zīmēšanas pulciņš

7. – 12.kl.

Una Daukšte

Pirmdiena 15:10 – 17:10 Trešdiena 15:10 – 17:10

311.kab.

 

Sporta programmas

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Sporta spēles

1. – 3. kl.

Oskars Mārtiņš Sirmais

Ceturtdiena 15:00-15:40

Piektdiena 15:00 – 15:40

Sporta halle

Sporta spēles

Volejbols (m.)

4. – 6. kl.

Dinija Gātere

Trešdiena 12:30-13:10

Ceturtdiena 8:00-8:40

Sporta halle

Sporta spēles

Volejbols (z.)

4. – 6. kl.

Dinija Gātere

Trešdiena 13:20-14:00

14:10-14:50

Sporta halle

Sporta spēles

Basketbols

5. – 6. kl.

Oskars Mārtiņš Sirmais

Trešdiena 15:00-15:40

Sporta halle

Sports

peldēšana

2. – 4. kl.

Oskars Mārtiņš Sirmais

Trešdiena

9:40-10:20

10:30-11:10

11:30-12:10

12:30-13:10

Ceturtdiena

10:30-11:10

11:30-12:10

Baseins

Volejbols

9. – 12.kl.

Gunita Aizupiete

Otrdiena 15:10 – 16:30

Piektdiena 15:10 – 16:30

Sporta halle

Basketbols

9.- 12.kl.

Edijs Šlesers

Otrdiena 15:10 -16:30

Sporta halle

 

Lietišķās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Keramika

1.– 2. kl.

Vanda Lazuhina

Otrdiena 12:30-13:10

13:20-14:00

204.kab.

Keramika

3.- 4. kl.

Vanda Lazuhina

Pirmdiena 12:30-13:10

13:20-14:00

204.kab.

Noformēšanas pulciņš

7. – 12.kl.

Maija Biteniece

Trešdiena 15:10 -16:30

411.kab.

Rokdarbu pulciņš

7. – 12.kl.

Patrīcija Ledaka

Otrdienās 15:10 -16:30

409.kab.

 

Tehniskā jaunrade

Datorika

1.kl.

Agate Cipule

Pirmdiena 15:00-15:40

15:50-16:30

402.kab.

Datorika

2.-3.kl.

Agate Cipule

Pirmdiena 12:30-13:10

13:20-14:00

402.kab.

Dizaina darbnīca

5.-9.kl.

Maija Biteniece

Piektdienās 15:10 – 16:30

411.kab.

 

Jaunatnes darba programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Skolas muzejs

7.-12.kl.

Elīna Jansone

Ceturtdiena  14:20 -15:40

Bibliotēka

 

Literārās jaunrades programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Žurnālistikas pulciņš

9. – 12.kl.

Līva Trijēce

Trešdiena 15:10 -16:30

338.kab.

Stundas un starpbrīži

Stunda Laiks

1.

8:00 – 8:40

Starpbrīdis
8:40 – 8:50

2.

8:50 – 9:30

Starpbrīdis
9:30 – 9:40

3.

9:40 – 10:20

Starpbrīdis
10:20 – 10:30

4.

10:30 – 11:10

Starpbrīdis
11:10 – 11:30

5.

11:30 – 12:10

Starpbrīdis
12:10 – 12:30

6.

12:30 – 13:10

Starpbrīdis
13:10 – 13:30

7.

13:30 – 14:10

Starpbrīdis
14:10 – 14:20

8.

14:20 – 15:00

Notikumu un pasākumu kalendārs

28/01/2023
  • RHV IT Teātra sporta sadraudzības turnīrs.

    28/01/2023  11:00 - 16:20

30/01/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

31/01/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

  • Vecāku diena 4.-12.klasēm. Iespēja tikties ar priekšmeta skolotājiem un klašu audzinātājiem.

    31/01/2023  17:00 - 19:00

  • 9.klašu vecāku sapulce skolas aktu zālē.

    31/01/2023  18:00 - 18:50

  • Vecāku domes sanāksme. Skolas aktu zālē.

    31/01/2023  19:00 - 20:00

01/02/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

  • Topošo pirmklasnieku iepazīšanās ar skolu.

    01/02/2023  15:00 - 16:00

02/02/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

  • 11.a klase apmeklē STŪRA MĀJU Brīvības ielā 61

    02/02/2023  13:00 - 14:20

03/02/2023
  • Draudzīgais aicinājums _Grāmatu maiņas punkta izveide

    30/01/2023 - 03/02/2023  

  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

04/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

05/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

06/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

07/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

08/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

09/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

10/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

11/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

12/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

13/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

14/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

15/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

16/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

17/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

18/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

19/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

20/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

21/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

22/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

23/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

24/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

25/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

26/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

27/02/2023
  • Projekta darbs "Mūsu skolai Top 30!"

    30/01/2023 - 10/03/2023  

Dalīties