Ārpusstundu nodarbības

                                                 

Rīgas Hanzas vidusskolas

Interešu izglītības nodarbību laiki

2021./2022. m. g.

I semestrī

  1. Mūzikas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Bērnu koris

1.-2.kl.

Linda Jansone

Pirmdiena 12:30 – 13:10

Aktu zāle

Vokālais ansamblis

1.-2.kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Trešdiena 8:00 – 8:40

12:30 – 13:10

Aktu zāle

 

Bērnu koris

3.-6.kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Piektdiena 12:30 – 14:00

Aktu zāle

Vokālais

ansamblis

3.-4.kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Piektdiena 14:10 – 15:40

Aktu zāle

Zēnu koris

2.– 6.kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Pirmdiena 13:20 – 14:50

Aktu zāle

5. – 8. kl. meiteņu koris

5. – 8. kl.

Inese Šenberga

Trešdiena 14.20-16.30 Ceturdiena 14.20-16.30

438.kab.

211.kab.

Jauktais koris „Saulgrieži”

9. - 12. kl.

Jānis Almanis Palmbahs

Otrdiena 14:10 -16:10

Ceturtdiena 15:00-17:00

Piektdiena 15:10 - 16:30

438.kab.

438 kab.

Aktu zāle

  1. Dejas mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Tautas dejas

1. – 2. kl.

Edīte Dmuhovska Grava

Otrdiena 13:20 – 14:00

Ceturtdiena 13:20– 14:00

Aerobikas zāle

Tautas dejas

3. - 6. kl.

Edīte Dmuhovska Grava

Otrdiena 14:10 – 15:40

Ceturtdiena 14:10– 15:40

Aerobikas zāle

  1. Teātra mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Teātra pulciņš

1. – 2. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 14:10 – 14:50

Aktu zāle

Teātra pulciņš

3. - 4. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 13:20 – 14:00

Aktu zāle

Teātra pulciņš

5. - 6. kl.

Evija Gulbe

Otrdiena 15:00 – 15:40

Bibliotēka

Dramatiskais teātris

7.-12.klase

Marta Aiše

Ceturtdiena 15:10- 16:30

Aktu zāle

Improvizācijas teātris

7. - 12.kl.

Aleksandrs Lange

Pirmdiena 15:10 – 17:10 Trešdiena 15:10 – 17:10

Aktu zāle

  1. Vizuālās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Zīmēšanas pulciņš

1.– 2. kl.

Ineta Dāboliņa

Ceturtdiena 13:20 – 14:00

222.kab.

Zīmēšanas pulciņš

3. - 4. kl.

Ineta Dāboliņa

Pirmdiena 13:20 – 14:00

222.kab.

Zīmēšanas pulciņš

7. - 12.kl.

Una Daukšte

Pirmdiena 15:10 – 17:10 Trešdiena 15:10 – 17:10

311.kab.

  1. Sporta programmas

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Sporta spēles

1. - 3. kl.

Kristīne Kubecka

Ceturtdiena 13:30 – 14:00

Piektdiena 14:10 – 14:50

Sporta halle 

Sporta spēles

Volejbols (m.)

 

4. - 6. kl.

Dinija Gātere

Pirmdiena 13:20 – 14:50

Sporta halle

Sporta spēles

Volejbols (z.)

 

4. - 6. kl.

Kristīne Kubecka

Otrdiena 12:30 – 14:00

Sporta halle

Sporta spēles

Basketbols

5. - 6. kl.

Kristīne Kubecka

Ceturtdiena 14:10 – 14:50

Sporta halle

 

Sports

peldēšana

2. - 4. kl.

Kristīne Kubecka

Trešdiena 15:20 – 16:00

16:10 – 16:50

Ceturtdiena 13:30 – 14:10

14:20 – 15:00

15:10 – 15:50

16:00 – 16:40

Baseins

Volejbols

9. - 12.kl.

Gunita Aizupiete

Otrdiena 15:10 -16:30

Piektdiena 15:10 -16:30

Sporta halle

Basketbols

9.- 12.kl.

Edijs Šlesers

Otrdiena 15:10 -16:30

Sporta halle

  1. Lietišķās mākslas programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Keramika

1.– 2. kl.

Vanda Lazuhina

Ceturtdiena 13:20 – 14:50

204.kab.

Keramika

3.- 4. kl.

Vanda Lazuhina

Otrdiena 12:30 – 14:00

204.kab.

Noformēšanas pulciņš

7. - 12.kl.

Maija Cirvele

Trešdiena 15:10 -16:30

409.kab.

Rokdarbu pulciņš

7. - 12.kl.

Patrīcija Ledaka

Piektdiena 15:10 -16:30

329.kab.

  1. Tehniskā jaunrade

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Datorika

1.kl.

Agate Cipule

Ceturtdiena 12:30 – 13:10

13:20 – 14:00

402.kab.

Datorika

2.-3.kl.

Agate Cipule

Pirmdiena 13:20 – 14:00

Pirmdiena 15:00 – 15:40

402.kab.

Dizaina darbnīca

5.-9.kl.

Maija Biteniece

Trešdiena 15:10 – 16:30

409.kab.

  1. Jaunatnes darba programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Skolas muzejs

7.-12.kl.

Elīna Jansone

Ceturtdiena  14:30 -15:50

Bibliotēka

  1. Literārās jaunrades programma

Interešu grupa

Klase

Vadītājs

Diena, laiks

Vieta

Žurnālistikas pulciņš

9. - 12.kl.

Līva Trijēce

Trešdiena 15:10 -16:30

338.kab.