Veiktas izmaiņas noteikumos bērnu pieteikšanai un uzņemšanai Rīgas skolu 1.klasēs

Trešdien, 20. janvārī, Rīgas domes deputāti atbalstīja grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas izglītības iestādēs, kas paredz vairākas izmaiņas bērnu pieteikšanai un uzņemšanai skolā - pieteikt un reģistrēt bērnu skolā varēs portālā Latvija.lv, tāpat vecāku uzmanību vērš uz skolu nosaukumu maiņu, paziņojumā presei informēja domes pārstāvji.

Saistošajos noteikumos iekļauta izmaiņa, kas paredz paplašinātas vecāku tiesības pieteikt bērnus skolā, izmantojot tiešsaistes formas, kas pieejamas Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā Latvija.lv.

Tādējādi bērnu vecākiem tiek nodrošināta iespēja iesniegt elektroniski, arī bez droša elektroniskā paraksta, parakstītu iesniegumu par bērna reģistrēšanu 1.klasei, kā arī iesniegumu par bērna uzņemšanu 1.klasē. Līdz ar to tiek paplašināta pakalpojuma pieejamība un arīdzan mazināts Covid-19 infekcijas izplatīšanās risks. Vienlaikus iepriekš minētais pakalpojums izglītības iestādēm sniedz efektīvāku resursu izmantošanu savu funkciju nodrošināšanai.

Izmaiņas notikušas arī saistībā ar vairāku skolu nosaukumu maiņu, proti, ir precizēti to nosaukumi iestāžu mikrorajonu attēlojumā, kas pieejams Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē www.iksd.riga.lv sadaļā “Iestāžu katalogs”.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー