Zini, mini, radi

Pirms pavasara brīvlaika 7.-8.klašu skolēni rādīja savas zināšanas un prasmes dažādos dabaszinību un matemātikas uzdevumos. Astoņas komandas, astoņi uzdevumi,    astoņi lieliski komandu pavadoņi un 2x8 erudīti uzdevumu vadītāji- tā matemātiski varētu izteikt šīs pēcpusdienas statistiku. Skolēni mēģināja atminēt dzīvnieku pēdu īpašniekus, noskaidrot, kāpēc ledusskapim ir melna aizmugure, jaucot iegūt vajadzīgo krāsu, atšifrēt matemātisku ziņojumu , veidot gleznu” Ģeometrisko figūru ballīte” un „atkost” citus uzdevumus.

Labi veicās visām komandām, bet vislabāk : 8.a2; 7.b1, 7.a1 komandām! Savukārt 10-to klašu skolēni varēja pārbaudīt sevi skolotāja amatā- vadot komandu vai uzdodot kādu no uzdevumiem. Šo pienākumu viņi veica atbildīgi un radoši. Paldies!

Paldies arī 7.,8.klašu audzinātājiem un mācību pārzinei Elitai Līcei par atbalstu, Sandrai par foto un  dabaszinību un matemātikas MK par sadarbību!

Pielikumā varat aplūkot konkursa rezultātu kopsavilkumu. Savukārt galerijās dažus foto pa konkursa norisi.

 

sk. Sanita Balanda

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー